Με αφορμή την οριστικοποίηση των υποψηφίων δημάρχων για τις δημοτικές εκλογές στο δήμο Δρόπολης, ξεκινάμε τη διενέργεια διαδικτυακής δημοσκόπησης για καταγραφή πρόθεσης ψήφου στο δήμο της Δρόπολης.
Η δημοσκόπηση θα διαρκέσει μέχρι τις 8 Απριλίου και με το πέρας της θα αναρτήσουμε τα αποτελέσματα μαζί με αναλυτικά στατιστικά στοιχεία. Για το χρονικό διάστημα όπου τρέχει η δημοσκόπηση, οι αναγνώστες έχουν τη δυνατότητα να παρακολουθούν την εξέλιξή της πατώντας το κουμπί αποτελέσματα.
Οι υποψήφιοι:
Κώστας Γκάρος - Κίνημα "Nisma thurje"
Θανάσης Μανέκας - OMONOIA - ΚΕΑΔ, συνδυασμός "Bashkë Fitojmë"
Δημήτρης Τόλης - Σοσιαλιστικό κόμμα. Εν ενεργεία δήμαρχος
Μετά από την οριστική απόφαση για τον αποκλεισμό του Γκάρου, αφαιρέσαμε το όνομα του από τη δημοσκόπηση.
Σχόλια