Στα χέρια της Αλβανικής Αστυνομίας έπεσαν δύο πολίτες στο Ελμπασάν, καθώς φέρονται ύποπτοι για την καλλιέργεια 250 ναρκωτικών φυτών, τον Ιούνιο, στο χωριό Seltë, φυτά που καταστράφηκαν κατά τις δύο επιχειρήσεις της αστυνομίας.
Υπενθυμίζουμε, επίσης ότι για τις περιπτώσεις αυτές, χειροπέδες τέθηκαν σε 2 δασάρχες και ο δημογέροντας του χωριού, για «κατάχρηση καθήκοντος», καθώς και άλλοι 2 πολίτες, για «καλλιέργεια ναρκωτικών φυτών».
Σχόλια