Ανακοινώθηκε η λίστα με τα ονόματα των υποψηφίων του ΚΕΑΔ

Ανακοινώθηκε η λίστα με τα ονόματα των υποψηφίων του ΚΕΑΔ

Ντούλες και Μπολάνος στην περιφέρεια Αυλώνα


Στη δημοσιότητα δόθηκε η λίστα με τους υποψηφίους του ΚΕΑΔ για τις εκλογές της 23ης Ιουνίου. Έτσι στην Περιφέρεια Αυλώνας στην πρώτη θέση κατεβαίνει ο πρόεδρος του κόμματος Βαγγέλης Ντούλες, ενώ στην δεύτερη ο Πρόεδρος της Ομόνοιας Βασίλης Μπολάνος. Στην ίδια περιφέρεια με το ΚΕΑΔ κατεβαίνουν και οι: Σταύρος Γκίνος, Εντμόντ Μηλιώρης, Βασίλης Κάγιος, Γιώργος Γιάννης κ.α.

Στην περιφέρεια Αργυροκάστρου στην πρώτη θέση της λίστας βρίσκεται ο Αλκιβιάδης (Άλκης) Πούλης. Στην Περιφέρεια Κορυτσάς με το ΚΕΑΔ κατεβαίνει ο πρόεδρος των Ελληνόβλαχων Θανάσης Πότσης, ενώ στα Τίρανα στις πρώτες θέσεις βρίσκονται η Ευγενία Μπινιάκου και ο Θωμάς Μέλος.

Ακολουθεί αναλυτικά η λίστα με τα ονόματα των υποψηφίων του ΚΕΑΔ ανά Περιφέρεια:


Περιφέρεια Αυλώνα
1. Vangjel Dule
2. Vasillaq Bollano
3. Elsa Guxo
4. Vasillaq Kajo
5. Llambi Subashi
6. Ilia Kallanxhi
7. Jorgo Jani
8. Anest Korreta
9. Elisabeta Konomo
10. Lefter Xoro
11. Kozeta Statha
12. Edmond Milori
13. Stavro Gjino
14. Bardha Bullari
15. Elidon Bulla

Περιφέρεια Αργυροκάστρου
1. Alqiviadhi Puli
2. Thoma Binjaku
3. Mirela Hoxhaj
4. Odeta Sufati
5. Aristidh Proko

Περιφέρεια Κορυτσάς
1. Thanas Poci
2. Arben Ilia
3. Xheni Prenda
4. Gjergji Leka
5. Albert Zguri
6. Lefter Tanellari
7. Iliana Nakolli
8. Thoma Marku
9. Adriana Kreka
10. Eleni Note

Περιφέρεια Τιράνων
1.Evjeni Kota
2. Thoma Melo
3. Mariana Bonjaku
4. Vasil Papajorgji
5. Eli Peci
6. Endri Pano
7. Anxhelina Zhidro
8. Spiro Qatipi
9. Anisa Papadhima
10. Vasili Vasil
11. Flora Papa
12. Gjergji Theodhosi
13. Eksana Qirici

Περιφέρεια Δυρραχίου
1.Naim Loci
2. Shaqir Uruci
3. Anisa Meta
4. Albert Simaku
5. Gjergji Gerco
6. Apostol Duka
7. Kleopatra Maro
8. Kristaq Kikli
9. Alen Frasheri
10. Mimoza Mema
11. Artur Beqo

Περιφέρεια Ελμπασάνι
1. Yzeir Fetahu
2. Hysmete Toska
3. Irena Bradhi
4. Marku Mufali
5. Lulezim Sulollari
6. Emilian Sotiri
7. Etleva Kenuti
8. Marsilda Beti
9. Nazif Lleshi
10. Gazment Xhaka

Περιφέρεια Κούκες
1. Prend Gjoni
2. Gjovalin Valca
3. Eritjana Prenga
4. Drita Suta
5. Ernest Rica

Περιφέρεια Σκόδρας
1. Erogen Brajoviq
2. Valbona Mehmeti
3. Bashkim Asllanaj
4. Senad Pellumaj
5. Anita Xhahysa
6. Lirim Hasaj
7. Klodiana Lishi
8. Gjelosh Dokaj

Περιφέρεια Φίερι
1. Liljana Decolli
2. Piro Jano
3. Juliano Krongo
4. Anila Piperi
5. Luljeta Myrto
6. Mariglen Andrea
7. Nasi Ciroku
8. Athina Cera
9. Mondi Liko
10. Gjergji Hila
11. Stela Sila
12. Vasil Jani
13. Aurel Bozo
14. Artan Nika

Περιφέρεια Ντίμπρας
1. Kujtim Kola
2. Dashnor Aliu
3. Irena Manjani
4. Astrit Suçi

Περιφέρεια Λέζιας
1. Prend Gjoni
2. Gjovalin Valca
3. Eritjana Prenga
4. Drita Suta
5. Ernest Rica


aftonomi.gr

Πραγματοποίηση 1ης κοινής επιχειρηματικής αποστολή...
Ολη η Ευρώπη μια οικογένεια!
 
  1. Σχόλια (0)

  2. Σχολίασε

Σχόλια (0)

Δεν υπάρχει κάποιο σχόλιο στο άρθρο

Αφήστε τα σχόλια σας

Συνημμένα (0 / 3)
Share Your Location

ΒΡΕΙΤΕ ΜΑΣ

Μπορείτε να μας βρείτε και να συνδεθείτε μαζί μας στα παρακάτω μέσα κοινωνικής δικτύωσης

Ακολουθήστε μας:


Η σελίδα είναι αφιερωμένη στην μνήμη του Γιώργου Γκιώνη